Realizacje · Robocza

robocza imag

Budynek mieszkalny zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania ulic Roboczej i Umińskiego w Poznaniu.

Budynek 6 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty dachem płaskim, mieszczący 20 mieszkań o powierzchniach od 30m² do 60m². Dużą zaletą lokalizacji jest ekspozycja wszystkich mieszkań w kierunku południowym, co oznacza, iż przez cały rok wszystkie mieszkania są dobrze doświetlone światłem słonecznym.

 

W pobliżu znajdują się zarówno stare kamienice, jak i nowoczesne budynki wielorodzinne. Zlokalizowane w najbliższym sąsiedztwie, przystanki komunikacji miejskiej, pozwalają na dotarcie do ścisłego centrum miasta w ciągu zaledwie kilku minut.

Ostatnia kondygnacja wycofana z linii zabudowy - powstały w ten sposób taras został zadaszony lekkim stalowym łamaczem światła. Budynek zaprojektowany został w formie ramy z mocno zaakcentowaną partią cokołową. Fasada zróżnicowana w płaszczyznach i kolorach tynku. Wejście główne zaakcentowane jest przez zastosowanie szlachetnej okładziny. Każde mieszkanie posiada co najmniej 1 balkon, loggie lub taras, mieszkania skrajne posiadają po 2 balkony. Wjazd do garaży, zlokalizowanych na pierwszej kondygnacji budynku, od strony podwórza.

Zobacz galerię

a

Moderne M.Stajer, Spółka Jawna
ulica Kąkolewska 21, 64-100 Leszno
tel. 65  538 99 00
email: biuro@moderne.pl